Programma

Maandag 27 december 2021
Tijd categorie Onderdeel afstand
10.00 Inrijden
10.50 Test startmachine
11.00 Mannen kwalificatie Sprint 200m.
11.15 Mannen kwalificatie achtervolging 4000m
11.45 Mannen 1/4 finales sprint 1 rit
12.00 Paracyclist vrouwen C1-C5 finale achtervolging 3km
Paracyclist mannen C1-C3 finale achtervolging 3km
Paracyclist mannen C4-C5 finale achtervolging 4km
12.25 Mannen 1/4 finale sprint 2e rit
12.35 Mannen kwalificatie scratch 1e serie 7.5km
12.50 Mannen kwalificatie scratch 2e serie 7.5km
13.05 Mannen 1/2 finale sprint 1e rit
13.15 Vrouwen 1/2 finale keirin
13.25 pauze pauze
13.40 Mannen 1/2 finale sprint 2e rit
13.45 Paracyclist vrouwen C1-C5 finale tijdrit 500m
mannen Mannen sprint 1/2 finale – evt belle
Paracyclist mannen C1-C5 finale tijdrit 1km
Paracyclist tandem man. finale tijdrit 1km
14.10 Mannen sprint finale 1e rit (3/4 en 1/2)
14.20 Mannen achtervolging 3/4 en 1/2
14.35 Vrouwen finale puntenkoers 15km
15.10 Mannen Finale sprint 2e rit (3/4 en 1/2)
15.15 Vrouwen finale keirin  1 – 6
15.20 Mannen scratch finale 15km
15.45 Mannen Mannen sprint finale – evt belle
15.50 Huldigingen Huldigingen
16.00 Einde

 

Dinsdag 28 december 2021
Tijd categorie Onderdeel afstand
10.00 Inrijden
10.45 Test startmachine
11.00 vrouwen kwalificatie sprint 200m
11.15 Mannen kwalificatie Keirin 3 series
11.35 vrouwen Sprint 1/4 finale 1e rit
11.45 Vrouwen kwalificatie achtervolging 3km
12.10 vrouwen Sprint 1/4 finale 2e rit
vrouwen Sprint 1/4 finale -evt belle
12.30 Mannen Kwalificatie puntenkoers -2series 15km
13.45 vrouwen Sprint 1/2 finale 1e rit
13.55 pauze pauze
14.15 vrouwen Sprint 1/2 finale 2e rit
14.25 Mannen finale Keirin (1 – 6)
rust bij belle rust bij belle
14.45 vrouwen Sprint 1/2 finale evt. belle
14.50 Vrouwen finale achtervolging (3-4, 1-2) 3km
15.05 vrouwen Sprint finale 1e rit
15.10 Vrouwen finale scratch 10 km
15.45 Vrouwen Sprint finale 2e rit
15.50 Mannen Finale puntenkoers 30km
16.30 Vrouwen Sprint finale evt belle
16.35 Huldigingen
16.45 Einde

 

Woensdag 29 december 2021
Tijd categorie Onderdeel afstand
10.00 Inrijden
10.45 Test startmachine
11.00 Vrouwen Afvalkoers
11.20 Vrouwen finale 500 meter 500m
11.40 Mannen Afvalkoers finale
12.00 Mannen finale 1 km 1 km
12.30 Vrouwen finale Koppelkoers 20km
13.10 Mannen finale Koppelkoers 30km
14.00 Huldiging

Het NK wordt mede mogelijk gemaakt door